Po pierwsze: pokój, miłość, wspólnota, szacunek.

Trippintronic Experience to spotkania dla wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, którzy chcą nie tylko potańczyć, ale również posłuchać rzeczy ciekawych, nieznanych, niszowych. Wspólnie pragniemy stworzyć przestrzeń, w której będziemy mogli dzielić się dźwiękami i w której będziemy mogli ulegać wpływom tych dźwięków – bez żadnych obaw i strachu. Każdy uczestnik jest inny i każdy ma własną formę ekspresji, której staramy się nie oceniać. Szanujemy się wzajemnie bez względu na wygląd, płeć, ubiór, czy orientację.

Staramy się zadbać o komfort każdego, co oznacza również poszanowanie przestrzeni prywatnej ludzi wokół nas. Nie będziemy tolerować żadnych zachowań, które tą przestrzeń naruszają, zwłaszcza niechcianych, inwazyjnych i agresywnych zachowań o charakterze seksualnym, zarówno fizycznych (w tym natrętnego zaczepiania, czy niechcianego dotyku), jak i werbalnych (słowne poniżanie, czy zaczepianie). Każde takie zachowanie, które zauważycie, lub którego doświadczycie, prosimy zgłaszać pracownikom klubu, członkom zespołu Trippintronic Experience (w tym artystom) czy ochronie, a my postaramy się wyjaśnić każdą sytuację. Jednocześnie pamiętajmy, że bawimy się wspólnie i razem – nie obawiajmy się ludzi wokół nas, a zwłaszcza nie bójmy się wymieniać uśmiechem, nawet jeśli się nie znamy!

Pamiętajmy też, że każdy występujący artysta ma własną historię, którą chce się podzielić w formie muzyki – bądźmy na nią otwarci i nie próbujmy w nią ingerować. Nie przeszkadzajmy grającym. To nie czas na zamawianie utworów, czy dedykacje. Każdy występ to spektakl i tak, jak w teatrze nie wychodzimy na scenę porozmawiać z występującymi aktorami, tak i podczas Trippintronic Experience dajmy przestrzeń grającym.

Postarajmy się też ograniczyć głośne rozmowy pod sceną. Nie znaczy to, żeby się w ogóle nie komunikować, jednak uszanujmy to, że niektórzy uczestnicy mają ochotę skupić się na muzyce lub wejść w głęboki trans, a krzyki za plecami mogą wybijać i popsuć przyjemność z zabawy. Przestrzeń klubu jest naprawdę spora i jest dużo miejsc, w których możemy oddać się długim debatom – pozostawmy więc parkiet i scenę przede wszystkim muzyce.

Trippintronic Experience to wydarzenie, które współtworzymy wszyscy. Wpływ na atmosferę panująca podczas całej nocy ma każdy uczestnik, więc dbajmy o nią przez cały czas. Nawet, gdy dźwięki będą zabierać nas do mrocznych krain, pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy miłymi ludźmi, którym chodzi tylko o dobrze spędzony czas – wspólnie. Ważne jest więc, aby jak najwięcej osób zapoznało się z tym manifestem – z tego powodu każda osoba, która go przeczyta, może dostać zniżkę na bilet w wysokości dziesięciu złotych. Wystarczy, że zrobi screen grafiki przedstawiającej wilka powyżej i pokaże przy wejściu na telefonie przed godziną 23:00. Dajcie więc znać znajomym, niech też tu zajrzą 🙂

Chodźmy razem na poszukiwanie surrealistycznego piękna!